Erhanpaşa Yeni güncelleme vs.

konuyu başlatan Erhanpaşa

652
2
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Merhaba oyun nim de Erhanpaşa ,Dün instagramdan admin ‘e ulaşmıştım.oyundan mesaj atmışsınız.wifi den girenler modem kapatıp tekrar açın oyuna girebilceksiniz diye.
Modemi defalarca kapattım açtım,olmadı şifre yeniledim ,o kadar donuyor ki şifre 3 kez göndermiş sisteminiz.neyse şifretş mailimi girdim.bu sefer de giriş uap deyince bekletti girmiyor oyuna.normal wifi olmadan tık diye şifresiz girebiliyorum.ben wifi ile giremeyeceksem bu oyunu bırakırım.saygılar herkese kolay gelsin.

(05-12-2019, Saat: 10:36)Erhanpaşa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba oyun nim de Erhanpaşa ,Dün instagramdan admin ‘e ulaşmıştım.oyundan mesaj atmışsınız.wifi den girenler modem kapatıp tekrar açın oyuna girebilceksiniz diye.
Modemi defalarca kapattım açtım,olmadı şifre yeniledim ,o kadar donuyor ki şifre 3 kez göndermiş sisteminiz.neyse şifretş mailimi girdim.bu sefer de giriş uap deyince bekletti girmiyor oyuna.normal wifi olmadan tık diye şifresiz girebiliyorum.ben wifi ile giremeyeceksem bu oyunu bırakırım.saygılar herkese kolay gelsin.

Şuan bir problem yok mafyadaş tekrar giriş yapmayı dener misin ?
[Resim: XbZLmO.png]

(05-12-2019, Saat: 12:01)Supreme Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-12-2019, Saat: 10:36)Erhanpaşa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba oyun nim de Erhanpaşa ,Dün instagramdan admin ‘e ulaşmıştım.oyundan mesaj atmışsınız.wifi den girenler modem kapatıp tekrar açın oyuna girebilceksiniz diye.

Şuan bir problem yok mafyadaş tekrar giriş yapmayı dener misin ?

Tamam düzeldi eyvAllah..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Yeni güncelleme hakkında caglayan1912 11 1,633 07-12-2019, Saat: 05:37
Son Yorum: MertKaan0990
  GÜNCELLEME MertKaan0990 3 681 06-12-2019, Saat: 07:50
Son Yorum: MertKaan0990

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi