MertKaan0990 GÜNCELLEME

konuyu başlatan MertKaan0990

681
3
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Yeni güncellemeyle birlikte oyun eski halinden daha kötü olmuş oynanır bi tarafı kalmamış.Para kastığımız bi yarış vardı o da şansa olmuş mobster adamlara kaybediyoruz ve de korumalar çok pahalı olmuş.Yani kısacası eğer düzeltilmezse yarış saldırı korumlar vs oyun çok saçma olur.Lütfen bu dediklerimi dikkate alınız...
Namı büyük olanın hasmı çok olur

MERT KAAN

(06-12-2019, Saat: 02:48)MertKaan0990 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni güncellemeyle birlikte oyun eski halinden daha kötü olmuş oynanır bi tarafı kalmamış.Para kastığımız bi yarış vardı o da şansa olmuş mobster adamlara kaybediyoruz ve de korumalar çok pahalı olmuş.Yani kısacası eğer düzeltilmezse yarış saldırı korumlar vs oyun çok saçma olur.Lütfen bu dediklerimi dikkate alınız...

Korumalar pahallı evet para harcayacak yer yok dedik ama o kadar da paramız yok Big Grin yarış bence güzel olmuş yan hesapla sürekli yarış kasıp oyunda yolmadık adam bırakmayan yarışçılar için üzücü olabilir ama şans işi aksiyon getirmiş Wink saldırı kısmında önce isim denenmeli eğer saldıracak adam bulamazsak rastgele saldır seçenegi üzerinden saldırabilmeliyiz diye düşünüyorum.

Sevgilerimle,

ADRIAN
[Resim: NLQPlP.gif]

önerilerinizi dikkate alacağız arkadaşlar.
[Resim: logo.jpg]

Birincisi ben o kişilerden değilim ve de yarışın kötü olduğu için böyle konuşuyorsun.Biz yarışımızı aylarca mobster’lara yenilmek için kasmadık bunun için emek verdik şimdi tüm emekler çöpe oluyor.Saldırı konusunda da iptal ya da bulamazsak yapma seçeneği daha mantıklı daha kime saldırdığınızı bile bilmiyoruz.Önerilerimi dikkate almanızı diliyorum.

İyi forumlar
Namı büyük olanın hasmı çok olur

MERT KAAN

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Yeni güncelleme hakkında caglayan1912 11 1,632 07-12-2019, Saat: 05:37
Son Yorum: MertKaan0990
  Yeni güncelleme vs. Erhanpaşa 2 651 06-12-2019, Saat: 07:46
Son Yorum: Erhanpaşa

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi