ADRIAN Kaçakçılık Hakkında Yeni Öneri

konuyu başlatan ADRIAN

592
2
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Merhabalar,

Konu ile ilgili olarak güncel kaçakçılık kazançları son güncelleme ve koruma fiyatları sebebi ile yetersiz kalmakta bunun için yine uğraş gerektiren ama mantıklı ve zaman geçirmeye yönelik eğlenceli bir önerim var.

Kaçakçılık;

Kaçakçılık içerisine en az 5 Ülke yada Eyalet eklenmeli örnek; Newyork, Ankara, Moskova, Chicago, Londra

Anlık Elmas fiyatları ( Fiyatlar 30 dk bir güncellenmektedir.)
Newyork 10 k
Ankara 15 k
Moskova 20 k
Chicago 25 k
Londra 12 k

Şimdi ben adrian olarak Newyork’tayım 10 k ya 30 adet Elmas aldım en iyi fiyata satmaya Chicago ya seyahat ediyorum seyhat süresi 20 dakika, Chicago ya geldim ve 10 k ya aldığım elması 25 k ya sattım. Şimdi chicago da fiyatların düşmesini bekleyip daha sonra en çok kâr elde edeceğim eyalete seyahat edeceğim.

Sadece Elmas için değil silah bilgisayar sigara alkol gibi ürünler eklenip o ülkede en ucuz ürünleri alıp başka ülkede kâr getirecek şekilde satmam hem oyunda keyifli vakit geçirmeme hemde daha yüksek kazanç elde etmeme yardımcı olacaktır. Bu sistem karışık görünebilir kafanıza takılan soruları yoruma yazarak cevap alabilirsiniz.

Sevgilerimle,

ADRIAN
[Resim: NLQPlP.gif]

İlerleyen güncellemeler de düşünülebilir şeyler düşüncen için teşekkür ederim.
[Resim: XbZLmO.png]

(09-12-2019, Saat: 22:56)Supreme Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlerleyen güncellemeler de düşünülebilir şeyler düşüncen için teşekkür ederim.

Dikkate aldığınız için ben teşekkür ederim.
[Resim: NLQPlP.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aileler Hakkında Öneri ADRIAN 4 686 10-12-2019, Saat: 01:01
Son Yorum: ADRIAN
  Yarış Hakkında Yeni Öneri; ADRIAN 2 746 07-12-2019, Saat: 02:21
Son Yorum: f0rteN
  Şikayet et butonu hakkında ; Supreme 1 360 30-11-2019, Saat: 16:33
Son Yorum: Supreme

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi