otanoba KAÇAKCILIK

konuyu başlatan otanoba

555
2
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Merhaba İsmim Oğuzhan Oyun içi Nickim : otanoba Arkadaşlar şimdi şuraya güzel bi '' KAÇAKCILIK '' Etkinliği gitmez miydi be Smile biliyorsunuz kaçakcılık kısmını birazcık Bitcoine benzetmeye çalışmışlar ve borsayı takip ediyoruz düşükken alıp yüksekken bozduruyoruz şurda güzel bi borsa dalgalanması etkinliği olsa bizde tüm paramızı bassak Smile
[Resim: qAZGz3.gif]

Video 
(28-11-2019, Saat: 20:54)otanoba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba İsmim Oğuzhan Oyun içi Nickim : otanoba Arkadaşlar şimdi şuraya güzel bi '' KAÇAKCILIK '' Etkinliği gitmez miydi be :) biliyorsunuz kaçakcılık kısmını birazcık Bitcoine benzetmeye çalışmışlar ve borsayı takip ediyoruz düşükken alıp yüksekken bozduruyoruz şurda güzel bi borsa dalgalanması etkinliği olsa bizde tüm paramızı bassak :)

Bu tarz yenilikçi önerilerle beraber ,kumar ,ve profilde yazan güvenli ev yazıo ya onun yükseltilerek can puanı katılmasını,sadece işletme değil de kaçakçılığın atıyorum kamyonlarla,uçak ve tırlarla alkol,uyuşturucu vs. Malzemelerin kaçakçılığın menüsü ekelenip bu seyahatlerin süresi ve bu eylemin gerçekleştirileceği atıyorum il ya da iller oluşturulabilir,havalimanları tabi bunlar menülere eklenecek.hapis olayı çıkabilir.dışarda olan bi arkadaşımız bizi çıkarabilir.böyle öneriler yazdım çinkü oyun çok düz mantık biraz uçsak mı diyorum.gazete sistemi olsa mesela mesela godfather seviesinde biri için ünlü mafya babası xxx upradığı silahlı saldırıda öldürüldü ..yazabilir.daha deli fikirler mevcut ama herkes destekler mi bu düşüncelerri?bir de bunlar öneri anlamında moderatöre cvp niteliğindey gönder tuşunu zor buldum ?

(30-11-2019, Saat: 10:25)Erhanpaşa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2019, Saat: 20:54)otanoba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba İsmim Oğuzhan Oyun içi Nickim : otanoba Arkadaşlar şimdi şuraya güzel bi '' KAÇAKCILIK '' Etkinliği gitmez miydi be Smile biliyorsunuz kaçakcılık kısmını birazcık Bitcoine benzetmeye çalışmışlar ve borsayı takip ediyoruz düşükken alıp yüksekken bozduruyoruz şurda güzel bi borsa dalgalanması etkinliği olsa bizde tüm paramızı bassak Smile

Bu tarz yenilikçi önerilerle beraber ,kumar ,ve profilde yazan güvenli ev yazıo ya onun yükseltilerek can puanı katılmasını,sadece işletme değil de kaçakçılığın atıyorum kamyonlarla,uçak ve tırlarla alkol,uyuşturucu vs. Malzemelerin kaçakçılığın menüsü ekelenip bu seyahatlerin süresi ve bu eylemin gerçekleştirileceği atıyorum il ya da iller oluşturulabilir,havalimanları tabi bunlar menülere eklenecek.hapis olayı çıkabilir.dışarda olan bi arkadaşımız bizi çıkarabilir.böyle öneriler yazdım çinkü oyun çok düz mantık biraz uçsak mı diyorum.gazete sistemi olsa mesela mesela godfather seviesinde biri için ünlü mafya babası xxx upradığı silahlı saldırıda öldürüldü ..yazabilir.daha deli fikirler mevcut ama herkes destekler mi bu düşüncelerri?bir de bunlar öneri anlamında moderatöre cvp niteliğindey gönder tuşunu zor buldum ?

Erhanpaşa önerilen için teşekkür ederim. Dikkate alacağız.
[Resim: logo.jpg]

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi